DOTAZY A PODMÍNKY PRODEJE 

DOPRAVA A PLATBA

Osobní odběr v kamenné prodejně:
Kamenná prodejna Grónské země má otevřeno Po – Pá: 9h – 17h a So: 9h - 12h. 

Osobní odběr na prodejně je zdarma a můžete platit hotově i kartou.

Mapa

Doprava na adresu:

Doprava na zadanou adresu je možná v rámci města Jablonce nad Nisou a jeho okolí (cca 5km).

Doprava po Jablonci nad Nisou je zdarma a při předání zboží můžete platit hotově i kartou.

Doprava na jinou adresu je možná při objednávce nad 1.500,- Kč a je zdarma při platbě předem na základě faktury.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Provozovatelem e-shopu www.gronskazem.cz je Ing. arch. Zuzana Novosadová, IČ: 86939017, DIČ: CZ8455013435, se sídlem Rybářská 2029/7, 466 01 Jablonec nad Nisou.
Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.gronskazem.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.
Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v momentě převzetí objednaného zboží kupujícím.
Právní vztahy, vzniklé uzavřením kupní smlouvy, se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku, zejména ustanoveními o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku.
Vyplněním registračního formuláře či závazné objednávky v rámci internetového obchodu www.gronskazem.cz kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

Více

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ

Zásady ochrany osobních údajů

Provozovatel Ing. arch. Zuzana Novosadová provozuje e-shop a prodejnu Grónská zem a plně respektuje ochranu vašich osobních údajů. Zpracováváme je a využíváme pouze podle české a evropské legislativy (zákon o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.

Správcem osobních údajů ve smyslu národní a evropské legislativy je:
Ing. arch. Zuzana Novosadová
Rybářská 2029/7, 466 01 Jablonec nad Nisou
IČ: 86939017
DIČ: CZ8455013435

Více

ZÁSADY VRÁCENÍ

ZBOŽÍ

Zakoupené zboží můžete zdarma vyměnit do 14 -ti dnů od převzetí zboží. Zboží, které chcete vyměnit, nám předejte v této lhůtě osobně v našem kamenném obchodě Grónská zem, 544/1 Máchova, 466 01 Jablonec nad Nisou.  Ke zboží je třeba přiložit kopii daňového dokladu o jeho zakoupení. Velmi doporučujeme předem se s námi spojit, domluvit si výměnu a vybrat si náhradní zboží, které si pak najednou vyměníte za původní zboží.

Pokyny pro výměnu

 

Zakoupené zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14-ti dnů od jeho převzetí. Zboží můžete vrátit v této lhůtě osobně v našem kamenném obchodě Grónská zem, 544/1 Máchova, 466 01 Jablonec nad Nisou. Vždy je třeba přiložit kopii dokladu o zakoupení.
Pokyny pro vrácení


​Zboží, u kterého se v době záruky vyskytla vada, můžete předat k reklamaci osobně v našem kamenném obchodě Grónská zem, 544/1 Máchova, 466 01 Jablonec nad Nisou.

Pokyny pro reklamaci