O NÁS 

Jsme Grónská zem, jsme ostrov dětské fantazie. Jsme obchod, který voní dřevem a splněnými sny. Jsme klidnou zastávkou v uspěchaném světě, kde si děti mohou hrát a spolu s vámi objevovat zajímavé hračky pro zábavu i rozvoj.

​Zajímáme se o původ výrobků a podporujeme výrobu těch nejčistších - dřevěných - hraček a pomůcek nejlépe od lokálních malovýrobců. Záleží nám na tom, jakými materiály a výrobky se obklopujeme my i naše děti. Je pro nás důležité, abychom žili v prostředí smysluplných, rozvíjejících a pravdivých věcí. 

Těšíme se na návštěvu!

Zuzana

Kateřina

Berenika

Hanka

V centru Jablonce nad Nisou jsme pro vás v roce 2019 otevřely kamenný obchod s dětskými hrami, hračkami a pomůckami, které respektují vývoj dítěte i přírodu. Najdete u nás celou škálu (převážně dřevěných) hraček: od inovativních výrobků mladých designérů až po klasické hračky, ze kterých na vás dýchne nostalgie po starých časech. Nabídneme vám také montessori a waldorfské pomůcky.

 

Nyní pro Vás připravujeme e-shop, ve kterém představujeme náš výběr toho nejlepšího. Prošly jsme nekonečný trh s dětským zbožím a vybraly pro vás to, co máme vyzkoušené a to, co nám dává smysl podporovat.

IMG_0345.bmp
JSME GRÓNSKÁ ZEM, JSME OSTROV DĚTSKÉ FANTAZIE